Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

MALÉ SVATOŇOVICE – Pochod Za zmrzlým Čepelkou

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
03. 02. 2008
Klub českých turistů pořádal 2. února v Malých Svatoňovicích tradiční pochod Za zmrzlým Čepelkou. Letos to byl již 12. ročník.

Zúčastnit se lidé mohli buď na lyžích nebo po svých, ale vzhledem k nedostatku sněhu se žádný odvážný lyžař neobjevil. Připraveny byly dvě trasy, 15 a 30 km dlouhé. V cíli bylo pro hladové či prochladlé turisty připraveno občerstvení.

redaktor: Gabriela Drejslarová, kamera a střih: Josef Červený, Josef Provazník
Doporučujeme