Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

MALÉ SVATOŇOVICE – Studánecký masopust

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
03. 02. 2008
Tato slavnost, která se v Malých Svatoňovicích pořádá již 13 let, letos připadla na 2. února. Zahájil ji průvod masek, který vyšel za doprovodu dechovky ve 14 hodin od vlakového nádraží a zamířil nejprve k obecnímu úřadu, kde se rozdávaly nápoje na zahřátí a sladkosti.

Skládal se zde také slib, že se všichni dnes budou chovat slušně. To proto, aby jim starostka dala k zábavě povolení. Poté, co ho obdrželi, převzal nad obcí vládu vedoucí masek. Na náměstí se pak všichni shromáždili, aby společnými silami zlikvidovali kobylu, která prý stojí za vším zlým, co se za poslední rok v obci odehrálo. Poté se lidé přesunuli do malého sálu kulturního domu, kde se konala taneční zábava a připraveny byly koblihy, čaj nebo domácí zabijačka.

redaktor: Gabriela Drejslarová, kamera a střih: Josef Červený, Josef Provazník
Doporučujeme