Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (346 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (395 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2312
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

MALÉ SVATOŇOVICE – Studánecký masopust

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
03. 02. 2008
Tato slavnost, která se v Malých Svatoňovicích pořádá již 13 let, letos připadla na 2. února. Zahájil ji průvod masek, který vyšel za doprovodu dechovky ve 14 hodin od vlakového nádraží a zamířil nejprve k obecnímu úřadu, kde se rozdávaly nápoje na zahřátí a sladkosti.

Skládal se zde také slib, že se všichni dnes budou chovat slušně. To proto, aby jim starostka dala k zábavě povolení. Poté, co ho obdrželi, převzal nad obcí vládu vedoucí masek. Na náměstí se pak všichni shromáždili, aby společnými silami zlikvidovali kobylu, která prý stojí za vším zlým, co se za poslední rok v obci odehrálo. Poté se lidé přesunuli do malého sálu kulturního domu, kde se konala taneční zábava a připraveny byly koblihy, čaj nebo domácí zabijačka.

redaktor: Gabriela Drejslarová, kamera a střih: Josef Červený, Josef Provazník
Doporučujeme