Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Valná hromada Klubu filatelistů v Trutnově

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
20. 01. 2008
Letošní valná hromada klubu filatelistů se uskutečnila 19. ledna na MěÚ v Trutnově. Hodnotily se práce za uplynulý rok a projednával se návrh akcí pro rok 2008. Valnou hromadu navštívil známý filatelista Pavel Aksamit s besedou na téma Porevoluční razítka 1945 – 1947, razítka vybraných poštovních úřadů okresu Trutnov. Současně představil svou knihu: Monografie československých a českých známek a poštovní historie, československé obálky vydané 1947 - 92

Klub se účastnil několika výstav v loňském roce. Mezi nejzajímavější paří: 650 let Karlova mostu, výstava Jiřího Boudy v Jilemnici nebo 170 let vrchlabské pošty, v té době současně probíhalo 15 let české známky. Součástní Valné hromady bylo i ocenění, které předával předseda klubu filatelistů Pavel Janata. Ocěněni byli: Valerián Adamec, Miloslav Andrlík, Jan Halíř, Hana Horynová, Richard Houdek, Vladimír Jakl, Pavel Janata, Petr Krtička, Karel Kubišta, Jindřich Vojtěchovský a Antonín Ricger. První klub trutnovských filatelistů zahájil svou činnost již roku 1929. Dnes má sdružení 69 členů. Klub se schází jednou měsíčně, filatelisté si vyměňují známky a pohlednice, které se stávají fenoménem. V minulém roce se setkání konala na Nivách, letos v Malém sále v Trutnově.

redaktor: Kateřina Adamcová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme