Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HAVLOVICE - Havlovice vesnicí roku 2007

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
21. 11. 2007
V Havlovicích se v pátek 16. listopadu sešli zástupci nejhezčích obcí, aby se zúčastnili výhlášení celostátního kola Vesnice roku 2007.

O kulturní program se postarali mažoretky z Úpice a kapelník Zdeněk Tlučhoř se svým orchestrem. Na vše bedlivě dohlížel havlovický vodník. Mezi přítomnými nechyběla řada vzácných hostů. Pozvání přijal Královéhradecký hejtman Pavel Bradík, první náměstek ministra pro místní rozvoj Jiří Vačkář, europoslanec a předseda Svazu měst a obcí ČR Oldřich Vlasák, místopředsedkyně Spolku pro obnovu venkova České republiky Václava Domšová a mnoho dalších osobností. Letos vůbec poprvé byla vítěznou vesnicí vyhlášena obec z Královehradeckého kraje. Havlovice zvítězili před obcí Kondrac a třetí příčku si odvezli zástupci obce Suchá Loz.

redaktor: Veronika Kerhartová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme