Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (718 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (331 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1971
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – Výstava ke Dni železnice

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
28. 09. 2007
Ve dnech 26. - 30. září probíhá na trutnovském nádraží výstava ke dni železnice. Mezi nejvzácnější exponáty patří : starý rychloměr parní lokomotivy, komposter na označení lístků z dob R-U, staré drážní předpisy nebo jízdní řády pro cestující z roku 1938. Největší raritou byla jistě ukázka funkce parního stroje.

Výroba kolejiště trvá asi tři roky, výroba jednoho vláčku přibližně rok. Vystavované vláčky jsou skutečnou replikou. Přesné modely, jako například zastávka Mladé Buky jsou dělány v poměru 1:120. Autorem ručně vyrobených vláčků je člen klubu Vašek Grosman. Klub existuje již 37 let, za tu dobu popsali již 14 kronik a pyšní se řadou výstav. Proto se přijďte podívat do neděle na trutnovské nádraží. Další výstava se uskuteční koncem řijna v prostorách ZŠ Komenského v Trutnově.
Doporučujeme