Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Ohlédnutí za projektem Muzikantské náměstí

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
23. 09. 2007
Během letošních létních prázdnin se na svitavském náměstí vystřídaly desítky hudebních projektů. Hrály zde dechovky, folk, country, populární hudba a dokonce i house, to vše díky projektu Muzikantské náměstí.

Tento počin připravilo Středisko kulturních služeb ze dvou hlavních důvodů. Tím prvním byla šance pro svitavské amatérské kapely, které hrají dobře, ale místnímu publiku jsou takřka neznámé. Druhým důvodem bylo zužitkování profesionálního podia, které radnice pořídila hlavně kvůli loňskému 750. výročí města.
Doporučujeme