Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (346 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (395 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2312
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – Dny evropského dědictví

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
16. 09. 2007
Tato každoroční celoevropská akce nesla letos název : Památky, řemesla a lidová kultura. V Trutnově se tento rok jednalo o 12 míst a objektů, které byly návštěvníkům zpřístupněny zdarma.

Na Krakonošově náměstí byly připraveny ukázky starých řemesel, která si mohl každý sám vyzkoušet. Na trutnovské radnici jste si mohli prohlédnout výstavy fotografií, v muzeu Podkrkonoší zase výstavu s názvem Nové přírůstky a samozřejmě i stálé expozice. V kostele narození Panny Marie jste měli jedinečnou možnost vystoupat společně s průvodcem až na samý vrchol kostelní věže,odkud je překrásný výhled na celé město.
Doporučujeme