Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (392 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2299
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – Mezinárodní mistrovství železničářů v kopané

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
16. 09. 2007
V neděli 9. září dorazily do Trutnova fotbalové týmy ze 6ti zemí. Mezinárodní mistrovství železničářů, které pořádalo Odborové sdružení železničářů ve spolupráci s ČD a za technické pomoci FK Trutnov, se konalo na trutnovském stadionu.


Kvůli nepřízni počasí, a tudíž i špatnému stavu trávníku, se některé ze zápasů odehrávaly na fotbalovém hřišti ve Volanově.

Kulturní vsuvkou před finálovými zápasy bylo vystoupení mažoretek základní umělecké školy v Úpici, které se fanouškům a účastníkům mistrovství velice líbilo.

V pátek dopoledne začala utkání o umístění. Vše vyvrcholilo o 16.hodině, kdy se slovenský a ruský tým utkal o 1.místo celého turnaje. Pět minut po vyrovnaném prvním poločase se ocitl míč v brance slovenského gólmana. To se opakovalo ještě třikrát. Poslední gól padl v nastavených třech minutách. Ruští fotbalisté se ze svého úspěchu poprávu radovali, slovenský tým se musel tedy spokojit pouze s druhým místem a třetí příčku obsadila Francie.
Doporučujeme