Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – Mezinárodní mistrovství železničářů v kopané

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
16. 09. 2007
V neděli 9. září dorazily do Trutnova fotbalové týmy ze 6ti zemí. Mezinárodní mistrovství železničářů, které pořádalo Odborové sdružení železničářů ve spolupráci s ČD a za technické pomoci FK Trutnov, se konalo na trutnovském stadionu.


Kvůli nepřízni počasí, a tudíž i špatnému stavu trávníku, se některé ze zápasů odehrávaly na fotbalovém hřišti ve Volanově.

Kulturní vsuvkou před finálovými zápasy bylo vystoupení mažoretek základní umělecké školy v Úpici, které se fanouškům a účastníkům mistrovství velice líbilo.

V pátek dopoledne začala utkání o umístění. Vše vyvrcholilo o 16.hodině, kdy se slovenský a ruský tým utkal o 1.místo celého turnaje. Pět minut po vyrovnaném prvním poločase se ocitl míč v brance slovenského gólmana. To se opakovalo ještě třikrát. Poslední gól padl v nastavených třech minutách. Ruští fotbalisté se ze svého úspěchu poprávu radovali, slovenský tým se musel tedy spokojit pouze s druhým místem a třetí příčku obsadila Francie.
Doporučujeme