Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (806 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (386 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2284
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Z hospodářské budovy chráněné bydlení

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
09. 09. 2007
Ústav sociální péče ve Svitavách rozšiřuje a zlepšuje ubytovací prostory pro své klientky. 30. září vedení ústavu sociální péče společně se zástupci Pardubického kraje slavnostně přestřihli pásku a oficiálně tak odstartovali nový život zrekonstruované hospodářské budovy.

V ní se nachází šest pokojů, dva jednolůžkové a čtyři dvoulůžkové pokoje pro chráněné bydlení, do kterých se přestěhuje 10 klientek svitavského ústavu sociální péče. Obytnou část, která se nachází v podkroví objektu, doplňuje ještě obývací pokoj s kuchyňkou a prádelna, sklady a spisovna v přízemí. Do podkroví se dostanete po schodišti i výtahem, a tak zde mohou být ubytováni také imobilní klienti. Celou přestavbu přibližně za 5 milionů korun, hradil zřizovatel ústavu - Pardubický kraj.
Doporučujeme