Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Výstavba hotelu Slavia bude pokračovat

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
28. 08. 2007
V roce 2004 společnost Česká Real odkoupila od města Svitavy hotel Slavia. Firma italského podnikatele Claudia Personnettaze zaplatila za nemovitost 3 miliony korun s tím, že z původního objektu hotelu zůstane zachována pouze část historického traktu směrem do náměstí, a vyroste zde hotel evropského standardu.

Odhady nákladů na moderní hotel, který by měl podstatně zvýšit ubytovací kapacity našeho města, se nyní pohybují kolem 300 milonů korun. Na jeho dokončení si však budeme muset ještě počkat.
Podle smlouvy musí společnost Česká Real požádat o kolaudaci díla za 42 měsíců od vydání stavebního povolení, ovšem to ještě nemá. První návštěvníci se tedy do nového hotelu podívají v nejlepším případě někdy v roce 2011. V případě, že by investor svůj slib nedodržel a stavbu nedokončil, má město uzavřenou předkupní smlouvu. Ta by budovu bývalého hotelu obratem vrátila do vlastnictví města. Tato varianta však nejspíš nehrozí.
Doporučujeme