Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

Počet zobrazených příspěvků: 4 (z celkem 4 nalezených)

SVITAVY - Fabrika jako účastník soutěže Stavba roku

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS TV - http://www.comvision.cz
19. 08. 2009
Poté, co svitavská Fabrika získala zvláštní oceněnění v regionální soutěži Stavba roku 2008 Zlínského kraje, přihlásilo ji město do další soutěže, tentokrát už celostátní. V prvním kole 17. ročníku soutěže Stavba roku svitavské multifunkční centrum uspělo a postoupilo do užšího výběru. Kvůli podrobnější prohlídce přijela na konci července do Svitav hodnotící komise.

POLIČKA - Rozšíření průmyslové zóny

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS TV - http://www.comvision.cz
19. 08. 2009
Město Polička realizuje od března letošního roku akci Rozšíření průmyslové zóny – 1. etapa. V této etapě budou vybudovány komunikace o celkové délce přes 500 metrů, které napojí území určené k rozšíření průmyslové zóny na silnici II/360. Napojení se bude nacházet mimo centrum města, čímž nedojde k většímu nárůstu intenzity dopravy ani ke zhoršení životního prostředí.

SVITAVY - Představení návrhu koncepce zdravotnictví Pardubického kraje

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS TV - http://www.comvision.cz
21. 07. 2009
2. července představil hejtman Radko Martínek návrh koncepce zdravotnictví Pardubického kraje v letech 2009 – 2012. O nutnosti vytvořit novou koncepci hovořil už od svého zvolení na podzim minulého roku a zároveň s tím se objevily i první úvahy o případném sloučení Svitavské a Litomyšlské nemocnice. Hejtman také pověřil ředitele obou nemocnic, aby se touto možností zabývali.

MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - Pardubický kraj financuje zateplení škol

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS TV - http://www.comvision.cz
08. 07. 2009
26. června se po pěti měsících práce objevily na dvou školách v Moravské Třebové pamětní desky. Ne na počest významných osobností, ale proto, aby připomněly, kdy a jak školy dostaly nové energetické parametry.

Doporučujeme