Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (764 hl.)
 
1x za týden (315 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (354 hl.)
 
1x za měsíc (335 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (359 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2127
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

Počet zobrazených příspěvků: 15 (z celkem 1180 nalezených)

JIČÍN – Výstava fotografií Daniely Neumanové

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
28. 11. 2008
Pokud budete procházet Ruskou ulicí v Jičíně, určitě si všimnete příjemné kavárny s příznačným názvem Charón, kde kromě pití dobré kávy můžete v těchto dnech zhlédnout výstavu fotografií. Ty jsou dílem mladé fotografky z Nemyčevse, Daniely Neumanové, letošní absolventky Lepařova gymnázia v Jičíně.

ÚPICE – Více než 6 miliónů korun získalo město na dotacích v letošním roce

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
27. 11. 2008
Získávání dotací je dnes neodmyslitelnou součástí hospodaření každého města a obce v naší republice. To, jak jednotlivé samosprávy dovedou získávat finanční prostředky ze státních či krajských dotačních programů, nadací i strukturálních fondů, se plně odráží na jejich rozvoji. Jak úspěšná v tomto směru byla Úpice v roce 2008, jsme se zeptali starostky Iljany Beránkové.

HRADEC KRÁLOVÉ - Den otevřených dveří v TyfloCentru

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
21. 11. 2008
TyfloCentrum Hradec Králové je střediskem služeb pro nevidomé a slabozraké občany Královéhradeckého kraje. Jeho posláním je pomáhat nevidomým a slabozrakým občanům dosáhnout maximální možné míry samostatnosti a zvýšit kvalitu jejich života. 

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Anenské slatinné lázně zvyšují komfort pro své klienty

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
19. 11. 2008
Kdo projížděl v úterý 18. listopadu městem Lázně Bělohrad, mohl jen těžko přehlédnout stavební techniku před Anenskými slatinnými lázněmi. Ta byla i příčinou částečně omezeného průjezdu Lázeňskou ulicí. Důvodem toho všeho byla stavba propojovací lávky mezi třemi budovami lázní.

NOVÝ BYDŽOV – Rekonstrukce zimního stadionu

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
18. 11. 2008
Slavnostní otevření zimního stadionu proběhlo v roce 1974. Od té doby byl nekrytý stadion neustále využíván veřejností. V dnešní době už neodpovídal současným trendům, a proto se město rozhodlo pro jeho kompletní rekonstrukci.

TRUTNOV – Evropský týden lesů

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
11. 11. 2008
Areál trutnovského lesoparku se ve dnech 20. až 24. října zaplnil dětmi 4. a 5. ročníků základních škol z Trutnova a okolí. Důvodem bylo pořádání Evropského týdne lesů. Úkolem akce bylo seznamení žaků s lesnickou činností.

HOŘICE – XIV. Jazzobití pod horami

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
09. 11. 2008
Jazzobití pod horami to je název 14. ročníku jazzového festivalu v Hořicích, který proběhl 5. až 8. listopadu. Páteční večer jazzového festivalu zahajoval v kulturním domě Koruna Jan Sezima.

OSTROMĚŘ - "Matěj" - křest loutkového divadélka

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Ostroměř - http://www.ostromer.cz
06. 11. 2008
Loutkové divadélko Matěj, tak se od úterý 4. listopadu jmenuje soubor loutkoherců, kteří už dlouhou řadu let hrají pro potěšení dětí z Ostroměře a okolí. Slavnostní odhalení desky proběhlo za účasti vedení obce, místních obyvatel a především Anny Novákové, která je dcerou slavného loutkoherce Matěje Kopeckého.

TRUTNOV - Výstava železničních modelů

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
03. 11. 2008
V prostorách Základní školy Komenského se ve dnech 24. až 28. října konala už tradiční výstava železničních modelů. K vidění zde byly vláčky a kolejiště nejen místních modelářů, ale také jejich kolegů z Německa, Polska a Rakouska. Výstavu, kterou pořádal Klub železničních modelářů Trutnov ve spolupráci se Střediskem volného času, navštívilo bezmála 4 tisíce lidí.

TRUTNOV – Star West Trutnov slaví 20. výročí

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
31. 10. 2008
Oslavy k 20. výročí taneční skupiny Star West proběhly v Národním domě 24. října. Slavit přišli všichni pozvaní příznivci country tance a hudby. Tuto country skupinu vedl dlouhý čas Zdeněk Krčmář, avšak tento večer přítomné přivítala současná vedoucí skupiny Jana Kašparová.

ČISTÁ U HOREK – Vztyčení kříže Ježíše Krista

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
28. 10. 2008
V Čisté u Horek byl 28. října vztyčen kříž Ježíše Krista. Původní kříž byl kvůli špatnému stavu odstraněn a v dubnu letošního roku se začalo s výrobou kříže nového, vyrobeného z předem vybraného modřínu. Podíleli se na něm jak místní tesaři, tak i dobrovolní hasiči a občané obce. 

ÚPICE – Železný most byl rozebrán

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
23. 10. 2008
V minulosti jsme vás informovali o připravované výstavbě nového mostu přes řeku Úpu, místo již dosluhujícího železného mostu. Stavba, kterou financuje Královéhradecký kraj, byla zahájena 20. října a starý most je v těchto dnech už rozebrán. Pro místní obyvatele, ale i pro ty, kteří Úpicí jen projíždějí, to bude znamenat výraznou změnu v dopravě.

PILNÍKOV – Ondavčanka zahrála, zazpívala a zatancovala

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: MAS Království - Jestřebí hory - http://www.kjh.cz
15. 10. 2008
V pátek 3. října navštívila obci Pilníkov delegace ze slovenského Mikroregionu Poondavie. Při této příležitosti do regionu Království – Jestřebí hory zavítali i zástupci škol a školských zařízení z Mikroregionu Poondavie, kteří navštívili, mimo jiné, základní školu v Pilníkově.

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Návštěva senátora Jiřího Lišky a poslance Zdeňka Lhoty

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
15. 10. 2008
Lázně Bělohrad navštívili v pondělí 13. října místopředseda Senátu Jiří Liška a poslanec Parlamentu České republiky Zdeněk Lhota. 

ÚPICE – Den otevřených dveří na fermentační stanici 14. - 15. října 2008

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: MAS Království - Jestřebí hory - http://www.kjh.cz
08. 10. 2008
Město Úpice získalo grant z fondu Zelená energie. Bioodpad je zde likvidován ve fermentační bioplynové stanici, kde jsou energeticky využívány biologické odpady, čistírenské kaly, odpady z údržby veřejné zeleně, zbytky z kuchyní a jídelen a také bioodpad z domácností. 

Doporučujeme